מימוש זכויות רפואיות חייג עכשיו 08-9182222  |  חיפוש באתר

תביעות נגד חברות ביטוח

תביעה מול חברת הביטוח במצב של בריאות לקויה או כל מצב שנראה כעונה על קריטריונים לסיוע מצד חברת הביטוח עלולה להיות כרוכה בתהליך ארוך שגוזל הרבה זמן ואפילו הרבה כוחות נפשיים. חברות הביטוח מערימות לא מעט קשיים על המבוטחים שלהן עצמן ולא ששות לשלם את מה שמגיע למבוטחים לאחר שאלה שילמו ממיטב כספם עבור האפשרות של ניצול שירותי הביטוח במידה ויקרה מצב שבו הם זקוקים לשירותים אלה.

 

חשוב מאד לדעת שישנן דרכים להתגבר על קשיים אלה ואחת מהן היא סיוע וליווי צמוד של חברת Rights for You שזה בדיוק תחום העיסוק והמקצוע שלה – ליווי תביעות נגד חברות הביטוח. בשנים האחרונות ישנה תחושה בקרב הציבור שחברות הביטוח מסרבות ודוחות כל תביעה שמוגשת אליהן לצורך תשלום למבוטח זה או אחר. החברות מרגישות שהן נלחמות מול האזרח הקטן שאינו מודה לזכויותיו ויסתפק בתשובה השלילית. זו הסיבה שכדאי שאת התהליך ילווה חברת מקצועית המכירה את הדרך להשיג את התוצאות הרצויות למבוטח.

 

תביעה נגד חברת ביטוח באמצעות חברה מקצועית

חברה המתמחה בתחום המכירה את תהליך תביעות נגד חברת ביטוח תדע בדיוק מהם הסיבות והשיקולים שחברות הביטוח דוחות באמצעותם את התביעות. כך ניתן מראש להתכונן לסיבות אלה ולעקוף אותן.

 

בנוסף, חברות הביטוח נטפלות לא מעט לפרטים טכניים כאלה ואחרים שאין להם כל קשר לעניין התביעה עצמם וגם אלה יכולים להיחסך מהמבוטח במידה ואיש מקצוע שמכיר את תהליך התביעה יסתכל על המסמכים המוגשים ויידע בדיוק מה צריך להיות כתוב, איך צריכים הדברים להיות מנוסחים ואילו אישורים רפואיים צריכים להיות מוגשים.

 

כאשר מבוטח מגיע לדיון בתביעה כשהוא מלווה באיש מקצוע כמו מומחה בתחום מימוש זכויות רפואיות או רופא בכיר – הוא יקבל מיד יחס שונה חברי הועדה מאשר לו היה מגיע לבדו. כאשר מבוטח מגיע עם איש מקצוע קשה הרבה יותר לספק תירוצים לא אמתיים או להיטפל לפרטים הטכניים מפני שלבטח לאיש המקצוע המלווה אותו תהיינה תשובות לכך והוא יגן על האינטרסים של הלקוח שלו – מה שהלקוח לעיתים לא יוכל לעשות בעצמו.

 

מאמרים נוספים
חיוג מהיר
waze