מימוש זכויות רפואיות חייג עכשיו 08-9182222  |  חיפוש באתר

מימוש זכויות רפואיות אצל מומחה בתחום

הנושא המדובר יותר בשנים האחרונות הוא – מימוש זכויות רפואיות. ישנם לא מעט אנשים אשר זכאים לקבל קצבאות שונות כתוצאה ממחלה או פציעה, אך כיוון שהם לא מודעים לזכותם הם מפסידים את כספים אלו. רק לסבר את האוזן, מימוש נכון של זכויות אלו על ידי מומחה, יכול להפוך אדם המקבל קצבה זוטרה של כ-3000 ₪ בחודש לאדם המקבל קצבה גבוהה יותר שיכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים. בנוסף, יש אפשרות לקבל גם פיצוי חד פעמי של סכום שאינו מבוטל.

 

מי זכאי למימוש זכויות רפואיות?

על מנת לקבל פיצויים כספיים או קצבה לכל החיים, יש צורך לעמוד בקריטריונים מסוימים, כמו – אנשים הסובלים ממצב בריאותי ירוד בעקבות מחלה, תאונת דרכים, תאונת עבודה, אנשים בעלי אחוזי נכות, אנשים המקבלים קצבת נכות ומצב הבריאות שלהם התדרדר ועוד מקרים שונים.

 

ברוב המקרים על מנת לקבל את פיצויים אלו, אנשים זקוקים לעמוד מול גופים גדולים כמו – ביטוח לאומי, רשויות המס, חברות ביטוח, משרד הבריאות, קרנות הפנסיה וגופים גדולים אחרים ונדרשים לבצע מספר רב של משימות על מנת לקבל את שמגיע להם על פי חוק.

 

למה חשוב להיעזר במומחה לצורך מימוש זכויות רפואיות?

ההתנהלות מול גופים אלו היא מתישה ומטרטרת אנשים רבים ממקום מקום על מנת להגיש טפסים. בנוסף לכל אלו, ישנם ועדות רבות המורכבות מרופאים ופקידים שונים, כך שלא כל אחד יודע כיצד להציג את המקרה הרפואי שלו בצורה נכונה בוועדה הרפואיות, לכן אנשים רבים אינם מקבלים את הקצבאות המגיעות להם.

למידע נוסף אודות הכנה נכונה לוועדה רפואית

 

מומחה כדוגמת חברת רייטס פור יו למימוש זכויות רפואיות יכולות לסייע רבות לאנשים הזקוקים לסיוע כל התהליך וההתנהלות מול גופים אלו. חברות אלו מבצעות מלאכת קודש של ממש, אל הן חברות מסחריות אשר גובות עמלה על עבודתם, אך היא כמובן משתלמת על פני התמודדות באופן עצמאי מול גופים אלו.

 

אם כך, חשוב לבחון באופן מקיף האם קיימות זכויות רפואיות שניתן לממש כאשר אדם סובל מבעיות רפואיות שונות וכמובן לגשת רק למומחים לצורך התנהלות ותחילת התהליך המורכב.

 

למידע נוסף אודות מימוש זכויות רפואיות בחברת Rights for You צרו עמנו קשר באמצעות הטופס ונחזור אליכם בהקדם

מאמרים נוספים
חיוג מהיר
waze