מימוש זכויות רפואיות חייג עכשיו 08-9182222  |  חיפוש באתר

חברה למימוש זכויות רפואיות והחזרי מס

מימוש זכויות רפואיות והחזרי מס הוא תחום רחב ומקצועי שמעניק פתרון וסיוע לאזרחים שנפגעו בעבר או סובלים בהווה ממחלות כרוניות כאלה ואחרות, או כל בעיה רפואית אחרת, נכות, אובדן כושר עבודה וכדומה. הפתרון והסיוע שמגיע להם מועבר בקבלת זכויות כספיות שהמדינה אמורה לתת להם, וזאת על פי חוק! את הזכויות הללו הם יכולים לממש בשני דרכים עיקריות בביטוח לאומי כגון: פטור חלקי או מלא ממס הכנסה או בדרך קצבת נכות או פיצויי נכות שהם רשאים לקבל.

 

תהליך שהוא מסורבל

 

זה נשמע כמו תהליך פשוט מאוד, בטח כשמדובר במשהו שמנוהל על פי חוק. אך במבחן המציאות זה למעשה הרבה יותר מסורבל. על מנת להגיע למצב שבו תקבלו את כל מה שאתם זכאים לו, ביטוח לאומי בודק את כל הבקשות לעומקן ומבקש תמיד את כל המסמכים הרלוונטיים על מנת לבדוק שאין איזו פריצה בבקשה שלכם, ובמידה ויש צורך הוא פונה גם לגופים אחרים כמו חברות ביטוח ומס הכנסה כדי לאמת את המצב ולקבל מהם את המסמכים הרלוונטיים. גם עבור כל בקשה שתובע הפיצויים מבקש, יש עליו לעבור ועדה רפואית קשוחה על מנת לזהות באמת את אחוזי הנכות המהימנים והמדויקים.

 

ועדה רפואית

 

יש מומחים שיכולים לעשות זאת עבורך!

 

תהליך זה יכול להיות ארוך ומפרך ולא תמיד סימפטי, בטח כשלא יודעים לעשות זאת באופן מקצועי ומטורטרים כל העת ממקום למקום. לא תמיד יודעים לאן לפנות וזה עשוי לעייף ולהתיש במידה רבה. לכן עבור זה הוקמו- חברות למימוש זכויות. תפקידה של חברה מסוג זה הוא לחסוך מכם את ההליך הבירוקרטי המייגע ולחסוך מכם המון זמן ותסכול, חברה למימוש זכויות תדע לממש את הזכויות שלכם על הצד הטוב ביותר. היא מכירה את העולם של זכויות ומימושן ומנוסה בו והיא תדע בדרכיה המקצועיות לתת לכם מענה הולם לבקשה שלכם, בלי להטריח אתכם בסחבת אין סופית ובתהליך מפרך.

 

חברה למימוש זכויות רפואיות

 

איך עושים זאת?

 

השלב הראשון הוא כאמור פנייה לחברה למימוש זכויות וקבלת ייעוץ למצב הספציפי שלכם, ניתן לקבל ייעוץ גם טלפונית ולהבין במה כרוך שירות שכזה. 

מאמרים נוספים
חיוג מהיר
waze