מימוש זכויות רפואיות חייג עכשיו 08-9182222  |  חיפוש באתר

אודות

Rights for You הוקמה במטרה על מנת לסייע לאנשים במימוש זכויות רפואיות נרחבות מול המוסדות הרשמיים הגדולים. אנו מטפלים בכל תביעות ביטוח, קטנה כגדולה, המופנית למוסד לביטוח לאומי, מס הכנסה, משרד הביטחון, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.

 

בין אם מדובר בתביעת גמלת נכות בגין תאונת עבודה, מחלת מקצוע, מחלה כרונית, בקשה לפטור ממס רפואי ממס הכנסה, הכנה לוועדה רפואית, קצבת סיעוד, קצבת ניידות וכו'.  בין אם מדובר בזכויות אחרות, אנו כאן על מנת לייעץ, לסייע וללוות אותך לאורך כל הדרך, עד אשר תקבל את המגיע לך.

 

Rights for You – הבית של כל הזכויות הרפואיות

בתחום התביעות הרפואיות, והן מבחינת רמת השירותיות, המחוייבות ללקוחות ואהבת מתן עזרה לזולת. לכל עובד בחברה מומחיות ספציפית ותפקיד מוגדר.

 

ב-Rights for You עובדים עובדי ביטוח לאומי לשעבר, מיישבי תביעות ביטוח שרכשו ניסיון בחברות ביטוח, רו"ח המטפל בתביעות מול רשויות המס, ומנהלות תיקים עם ניסיון שנרכש בביטוח לאומי.

 

הרופאים איתם אנו עובדים ישבו בוועדות רפואיות של המוסד לביטוח לאומי ומשרד הביטחון, ומכירים אף הם את נהלי הוועדות לפני ולפנים.

איך אנו עובדים?

בתחילת התהליך אנו משקיעים כמה זמן שנדרש על מנת להכיר אותך היטב, אנו שואלים אותך על היסטוריה הרפואית והתעסוקתית שלך, על הקשיים והצרכים הנוכחיים שלך ועל הציפיות שלך מאיתנו.

 

במידה ואנו מזהים שאכן יש לך עילה לתביעה וסיכוי לקבל כספים ממוסד אחד או יותר, אנו מתאימים לך את אחת ממנהלות התיקים שלנו ופותחים לך תיק.

 

אנו מאמינים בעבודה עם אנשים ולא עם חברה, לכן מנהלת התיק האישית שלך תלווה אותך לאורך כל הדרך, החל מהתהליך המורכב והרגיש של מילוי טפסים, וזאת על מנת לוודא שהטפסים הנכונים מוגשים במסלול המתאים. מכאן ואילך מנהלת התיק מדריכה אותך צעד אחר צעד במידה ועליך לבצע פעולות נוספות.

 

במידה והוזמנת לוועדה רפואית, אנו מכינים אותך בקפידה לקראת הוועדה, מדריכים אותך כיצד לדבר בשפה רפואית או ביטוחית, בהתאם למקרה, מה עליך לומר וממה עליך להימנע ואף עושים איתך סימולציה על מנת שתרגיש בטוח בעצמך בזמן אמת.

 

במידה ונדרשת להציג בחוות דעת רפואיות, אנו נמליץ לך על רופאים המכירים היטב את תהליכי הוועדות הרפואיות למיניהן.

 

למידע נוסף על הכנה לועדה רפואית 

למה לך לפנות ל- Rights for You ?

  • כי אנו מתחשבים בלקוחותינו, וגאים להיות החברה היחידה שתשלח לביתך צוות שטח במידה ולא תוכל, מסיבה כלשהי, להגיע אלינו.
  • כי לנו יש את הזמן, הסבלנות והכבוד להקשיב לך עד הסוף ולהכיר אותך לעומק.
  • כי אנו מדברים איתך בגובה עיניים ובשקיפות מלאה.
  • כי אנו נלווה אותך במסירות מרגע פתיחת התיק ועד שתקבל את הכסף המגיע לך.
  • כי השירות שלנו מבוסס על מידע אמין ועדכני ועל ניסיון עשיר.
  • כי לצוות שלנו ניסיון מצטבר של עשרות שנים שנרכש תוך כדי עבודה בביטוח לאומי ומוסדות אחרים.
  • כי אנו מתמצאים בחוקים, בתקנות ובאותיות הקטנות ויודעים מה מגיע לך, גם אם אתה עדיין לא יודע.

הייעוד שלנו הוא מימוש הזכויות שלך!

חזון החברה

אנו שואפים להוביל את תחום מימוש הזכויות הרפואיות בארץ ולהוות מרכז ידע וליווי אישי עבור כל אזרח בישראל. אנו פועלים מתוך תשוקה אמיתית למתן עזרה לזולת מתוך כבוד ומסירות, בגובה עיניים ובשקיפות מלאה. איננו מתפשרים על מקצועיות ושירות ברמה הגבוהה ביותר, ואיננו מוותרים או מתייאשים.

 

אנו נלחמים עבור זכויותיהם של לקוחותינו, בכפוך לחוק. אנו מאמינים שהלקוחות שלנו הם השגרירים האמיתיים שלנו, ועל כן נעשה תמיד את כל מה שניתן על מנת לסייע להם לממש את מלוא זכויותיהם.

 

למידע נוסף התקשרו לטלפון 08-9182222 או השאירו פרטים באמצעות טופס צור קשר

חיוג מהיר
waze